اتاق اصناف استان کرمان

بازی ها

emoji love

مرکز بازی های حرکتی و مهارتی تاما

مرکز بازی تاما پر از بازی‌های منحصر به فرد و جذابه، بازی‌هایی که شما رو به بیشتر کار گروهی و جمعی وادار می‌کنه. سن و سال مهم نیست، اینجا می‌تونید از سستی و کرختی فاصله بگیرید و یه فعالیت بدنی سالم و مهیج همراه با کسب مهارت کار جمعی داشته باشید. هدف ما ایجاد محیطی پویا و پرنشاط برای تمام اعضای خانواده است، جایی که در اون خاطرات به یادموندنی ساخته میشه. پس تیم خودتو انتخاب کن ، بازی های مارو انجام بده ، رکورد بزن و لذت ببر.....

شهر ماجراجو

شهر ماجراجو جاییه که شما حس قدرت رو تجربه میکنید، اعتماد به نفستون میره بالا و می بینید که چقدر توانمندید. کلی بازی تعادلی، طنابی و صخره نوردی داره که دلیل هیجانی بودن این بازی میشه.

ترامپولین پارک

اینجا یک ترامپولین پارک معمولی و ساده منتظرتون نیست بلکه کلی بازی هیجان انگیز مثل والیبال فنری ،داج بال ، بسکتبال فنری و... منتظرتونه.

تاما بازی

اینجا کلی بازی گروهی داریم که شمارو کمک میکنه مهارتهایی مثل رهبری ، حل مسئله ، کار جمعی و.. رو یاد بگیرید و در زندگیتون استفاده کنید اگر با تیم هماهنگی وارد این بازی ها بشید کلی هیجان و اتفاقات خوب منتظرتونه.

ساعت کاری مرکز بازی تاما به چه صورت است ؟

شروع سانس های صبح ها : 8 صبح الی 9:30 - ۹:۳۰ الی 11 / عصرها : 15 الی 1۶:30 و ۱۶:۳۰ الی 18

ظرفیت هر سانس چند نفر است ؟

ظرفیت هر سانس بازی با سناریوهای بازی های گروهی 24 نفر می باشد.

خانم ها و آقایون چگونه از مرکز می توانند استفاده کنند ؟

روزهای زوج ویژه خانم ها روزهای فرد ویژه آقایون.

برای رزرو سانس باید چکاری انجام داد ؟

جهت روزو یا با شماره تلفن مرکز در ارتباط باشید یا در سایت بلیط تهیه بفرمایید.

مشاهده بیشتر
background

تامـــا

ما رویاهای ماجراجویانه شما را محقق می کنیم !

پشتیبانی : 32229124 − 034 | شنبه تا پنج شنبه ۸ الی ۱۱ - ۱۵ الی ۱۸

🇮🇷 برای استفاده از مطالب تاما، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. © کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز بازی تاما می باشد.